Výstaviště Louny: Tři expozice v jednom termínu za jedno vstupné o prvním červnovém víkendu

31.05.2021 08:06 980 zhlédnutí
Komerční článek

Louny - O víkendu 4. až 6. června proběhnou na lounském výstavišti hned tři expozice. Výstava Autosalon Louny, dále výstava Rodina a volný čas a také výstava Řemesla a kreativita. Návštěvníci se tak budou moci nechat inspirovat či nakupovat za jediné vstupné.

Autosalon Louny je motoristická prodejní a kontraktační výstava, která na výstavišti v Lounech proběhne již po dvacáté třetí. Oblíbené značky nových osobních automobilů, užitkové vozy, obytné vozy, přívěsy, karavany a elektrické motocykly, si bude moct návštěvník prohlédnout na výstavišti v Lounech. Většina vystavovatelů na výstavu přiveze také předváděcí vozy, takže zájemci si budou moci vysněného krasavce ihned vyzkoušet. Je to jedinečná šance, porovnat na jednom místě různé značky vozů.

Návštěvníci se mohou těšit například na tyto letošní novinky: SUV Kia Sorento 2021, dále PEUGEOT Traveller s elektromotorem, Lada Niva 4x4 Legend, Škoda ENYAQ iV a na nový Hyundai KONA.

Na výstavě Rodina a volný čas se letos budou prezentovat firmy, které díky covidovým opatřením měli poslední měsíce omezenou činnost. Představí se firmy z oblasti kosmetiky, oděvů, šperků, ale k vidění i prodeji bude i nábytek, postele, tepelná čerpadla. Jedná se o částečné pokračování již uskutečnělých Jarních trhů. Přijedou i zahradníci, kteří díky letošnímu chladnému počasí, stále mají co nabídnout.

Výstava Řemesla a kreativita představí především na venkovní ploše řadu řemeslníků, u kterých si můžete zakoupit keramický hrneček, ručně vyráběné šperky, originální oděvy, svíčky. U stánků bude mít většina z nich také dílničky a návštěvník se tak může podívat, jak výroba probíhá nebo si ji i vyzkoušet.

Paintball na výstavišti

Na výstavišti v Lounech vyroste PAINTBALLOVÁ STŘELNICE. Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry, ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení ale především je to opravdu báječná zábava! Každý návštěvník si může vyzkoušet tuto zábavnou a napínavou hru.

Slosovatelné vstupenky a výstavní slevy

Jako každý rok, tak i letos je připravena soutěž o hodnotné ceny. Na zadní straně vstupenky návštěvník uvede, které auto na výstavě považoval za nejhezčí a která expozice se mu líbila nejvíce. Vstupenky jsou slosovatelné – třeba štěstí čeká právě na Vás! Určitě není bez zajímavosti, že vystavovatelé přicházejí s nabídkou výstavních slev, takže tento víkend je také příležitost k výhodným nákupům. Celá akce proběhne za dodržení současných opatření v souladu s nařízením vlády. Ale nebojte, dobrý pocit z návštěvy Vám to nepokazí.

Výstavy Autosalon Louny, Rodina a volný čas a Řemesla a kreativita budou probíhat na Výstavišti Louny, Masarykovy sady 1470, Louny ve dnech od 4. do 6. června denně od 9 do 17 hodin. Další informace najdete na webu Výstaviště Louny: https://www.vystavydiamantexpo.cz/vystaviste/louny/ a na facebookové stránce Výstaviště Louny: https://www.facebook.com/vystavistelouny.


Líbil se vám článek?
(0 hlasů)

Nové články